Feragat

Burada yayımlanan cevaplar yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır ve okuyucular ile onların ruh sağlığı uzmanları arasındaki mevcut ilişkiyi desteklemeyi ve tamamlamayı hedefler. Psikologlarımız sadece geri bildirim ve kişisel yorum sunarlar; teşhis koymazlar veya teşhis iddiasında bulunmazlar. Anonim olarak bir psikoloğa gönderilen tek bir soru temelinde doğru psikolojik değerlendirme yapılamaz ve bu site tarafından psikolojik değerlendirme hizmeti sunulmamaktadır.

Yayımlanan cevaplar psikolojik veya tıbbi tavsiye niteliği taşımaz ve bir okuyucunun soru göndermesi veya bir psikoloğun yanıtının yayımlanması ile psikolog-hasta veya danışan-terapist ilişkisi kurulmaz. Eğer bir ruh sağlığı sorunu yaşadığınızı düşünüyorsanız, lütfen doğrudan bir ruh sağlığı uzmanı veya hekim ile görüşün.

Yayımlanan cevaplar, cevap veren bireysel psikoloğun mesleki görüşünü temsil eder; bir psikoloğun ifade ettiği görüşleri ne yayımcı ne de bireysel bir yazıya atanmış inceleme veya editör tarafından onaylanmıştır veya ima edilmemiştir.

Psikoloğa Soru Sor özelliğinin kullanımı, sitemizin Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'na tabidir.