Arzular ve gerçekler

Gizli Kullanıcı17 Nisan 2024 22:51

Merhaba, hayatımda ilkkez bir adamı görür görmez yoğun bir şekilde arzuladım. Üstelik öncesinde bir cinsellik deneyimim olmamasına rağmen. Ve onunda aynı hislere sahip olduğu anlayınca çok mutlu oldum ve birlikte olduk. İnanılmaz bir histi benim için; tamamlanmaktı adeta.

Şuan çok güzel bir ilişkimiz ve cinsel hayatımız var. Bazen nemfomanik miyim diye düşünürken kendimi bulsamda ; bir tek onu arzuluyorum, ondan uzun zaman ayrı kaldığım oldu 2-3 ay , asla başka bir erkeği arzulamadım. Ama onu çok fazla arzuluyorum ; ve bunu ona hissettiremediğimi yeterince geçiremediğimi düşünüp üzülüyorum :( normaldede cilveli ve davetkar bir kadın değilimdir , içimde bir yanardağ var oysa o bir kıvılcıma şahit oluyor , çünkü utanıyorum içimden geçen her arzuyu onunla paylaşmaya , rahat olamıyorum bir türlü istediğim kadar, sizce ne yapmalıyım ?

teşekkürler

  • Cevaplandı

Merhaba,


Yaşadığınız duygular oldukça doğal ve anlaşılabilir. İlk cinsel deneyiminizin yaşattığı yoğun duygular, partnerine duyduğunuz özel arzu ve onunla olan ilişkinizin size hissettirdikleri oldukça önemli. İçinizdeki bu duyguları paylaşmak ve partnerinize hissettirmek istemeniz de gayet normal.

Üzüntülerinizi ve arzularınızı partnerinizle açıkça paylaşmak, ilişkinizi daha da güçlendirebilir. Onun da sizi aynı şekilde arzuladığınızı bildiğinizde, bu hislerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Partnerinizle samimi ve açık bir iletişim kurarak duygularınızı paylaşmaya cesaret etmek, ilişkinizin derinleşmesine ve aranızdaki bağın güçlenmesine yardımcı olabilir.Bunun yanı sıra, kendinizi daha rahat ifade edebilmek için zamanla kendinize güveninin artacağını ve partnerinizle olan ilişkinin daha da olgunlaşacağını unutmayın.

Herkesin duygularını ifade etme şekli farklıdır, bu yüzden kendinize koyduğunuz standartlara çok takılmadan, hislerinizi doğal ve içten bir şekilde paylaşmayı denemelisiniz. Unutmayın ki, ilişkilerde samimiyet ve açıklık önemli bir yer tutar.


Psk. Eslem Yılmaz

Yorumlar

Gizli Kullanıcı

Teşekkür ederim :)

Cevaplanmış benzer sorular