Annemi üzmek istemiyorum artık

Gizli Kullanıcı10 Mayıs 2024 15:00

Meraba Annemi çok seviyorum onu üzmek istemiyorum ama anlaşamadığımız zaman karşı geliyorum istemezsizin kendimi nasıl durdurabilirim ve annemle aramız düzelince annem bana iltifat vb. Şeyler diyince çok üzülüyorum ben anneme böyle yapıyorum diye vicdan azabi çekiyorum yardimiza ihityacim var lütfen bu konuda bana yardım edin

  • Cevaplandı

Merhaba,


Sanırım ara ara annenizle çatışma içerisine giriyorsunuz ve bu çatışma süreci sonrasında toparladığınızda kendinizi üzgün hissediyorsunuz. Öncelikle annenizle bu düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade edebilirsiniz. Anne seninle tartıştıktan sonra tekrar yan yana gelince iltifat edince çok üzülüyorum diyebilirsiniz. Peki siz bu vicdan azabıyla ne yapacaksınız? Bu vicdan azabınızı ya da üzgünlüğünüzü ifade edebilecek hangi yollar var? Resim çizmek, yazmak, konuşmak gibi şeyler sizi rahatlatır mı? Hangi yolları denemek istersiniz? Bunlar gibi yolları deneyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yanıtlayarak cevaplayabilirsiniz.


Sağlıklı günler dilerim.


Psk. Merve Ulusoy

Yorumlar

Gizli Kullanıcı

Öncelikle bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Gercekten ne yapacağımı hiç bilmiyorum dediğiniz yöntemleri deneyeceğim.Size bir sorum daha var ben bide içine kapanık bir kızım yani tek başıma birşey yapamıyorum kendimi nasıl açabilirim?

Gizli Kullanıcı

Merve hocam bana yardımcı olur musunuz

Cevaplanmış benzer sorular