Sosyal Hayat

ilk defa siyah beyaz bir rüya gördüm

Gizli Kullanıcı17 Mayıs 2024 06:49

Dün gece ilk defa siyah beyaz bir Rüya gördüm.Bunun hafizayla yada zekayla bir ilgisi var mı? korkulacak birşey mi?Biraz tedirgin oldum açıkçası.Yorgunluktan olabilir mi?(susam sokağı dizisi elifce psikologa gitmem gerekir mi?Beni aydınlatırsanız sevinirim.Zihin en çok uykuda mi dinlenir?

  • Cevaplandı

  • Paylaş:

Merhaba,


Zihin uykuda dinlenmeye çalışır evet burada birkaç dikkat edilmesi gereken nokta var. Vaktinde mi uyuyorsunuz, uyku kaliteniz nasıl önce bunlara bakmanızı tavsiye ederim. Bununla birlikte siyah beyaz rüya görmenin sürekliliği önemli. Eğer bu bir hafta içinde ikiden fazla olmadıysa o dönem izlediğiniz bir film, görüntü, okuduğunuz kitap veya duyduğunuz bir içerikle birleşmiş olabilir. Fakat her rüyanız siyah beyaz ise bu durum için nörolojik ve psikiyatrik bir değerlendirme almanızı tavsiye ederim. İlk kez dediğiniz için yorulmuş olabilirsiniz. Bedeniniz size siyah beyaz rüya göstererek ne demek istemiş olabilir? Dinlen mi demek istemiştir yoksa bu aralar bir şeylere üzüldün mü demek istemiştir? Her ne varsa orada belki buraya bakmak daha sağlıklı olacaktır.


Sağlıklı günler dilerim.


Psk. Merve Ulusoy

Yorumlar

Gizli Kullanıcı

Yoruldum birde uykularım biraz dengesiz bu aralar.Dediginiz gibi oldu bir kere başıma geldi.Ama beni aydinlattiniz teşekkür ederim size .Bir daha siyah beyaz görmedim . Biraz evhamliyim da ben ama dikkat ederim.Tesekkurler🤗