Kız akadaşım beni anlıyor lakin tepkileri agresif ve inatçı

Gizli Kullanıcı10 Mayıs 2024 15:24

Konuşmaya çalışıyorum ne istediğini soruyorum lakin her defasında ağlayarak bağırarak cevap vermiyor odalara gidiyor bunu için ne yapmalıyım agresif bir kız diyalog kuramıyorum ne istiyor anlamıyorum ifadesi bağırıyor cevap vermiyor ne yapmalı sizden öneri cevap bekliyorum

  • Cevaplandı

Merhaba,


Öncelikle kız arkadaşınız duygularını ifade etmekte zorlanıyor olarak gözüküyor. Onu ne kızdırıyor, ne üzüyor ve bu şekilde bağırmaya başlıyor? Öncelikle bunu ona sorup sonra da gözlemleyebilirsiniz. Kızgınken ona ne istediğini sorunca daha da sinirleniyor olabilir bu noktada sakinleşene kadar bekleyin. Sakinleştikten sonra konuşmaya çalışın. Bununla birlikte herhangi bir ilişkide duyguların paylaşılıyor olması çok önemlidir. Bu ilişkide duygularınızı, fikirlerinizi açıkça konuşabiliyor musunuz? Konuşamıyorsanız bunun tedirginliğini partneriniz ile paylaşın. Ardından bu ilişkiyi sağlıklı bir yana çekmeye çalışabilirsiniz.


Sağlıklı günler dilerim.


Psk. Merve Ulusoy

Cevaplanmış benzer sorular

Romantik İlişkiler

Sevgilinin Instagram şifresini vermemesi

2 senelik ilişkim var ve uzak mesafe ilişkisi ona güvenim tam fakat önceden Instagram yüzünden tartıştık sürekli takip ettiğim kişileri kontrol edip tek tek bu kim diye soruyordu sonrasında ikimiz de instagramlari kapattık. Kendisi polis akademisine gideceği için gruplar oluyor sorular paylaşıyorlar diyerek Instagrami geri açtı aradan 2 3 ay geçti kız kardeşimden takip ettirdim ve fenomen birinin sevmediğim bir şekilde resimlerini beğendiğini gördüm çok kızdım nedenini sorduğumda önceden de takip ediyordum zaten ne var bunda demeye başladı benim için o resim normal değildi sonrasında takip ettiği kızların ss lerini alip tek tek sormaya başladım bunun için mi kardeşinden takip ettin diyip takipten çıkarttı ve tekrar tartıştık. Ben zaten takip ettiklerimin kim olduğunu söylemiştim bana güvenmeyi öğreneceksin diyerek üste çıkmaya başladı. Aradan 2 3 ay geçti. Geçen hafta izni vardı ben tekrar Instagram konusunu açıp sifreni ver yada birinden takip etmeme izin ver diye söyledim zaten son zamanlarda doğru düzgün konuşamiyoruz (sesli görüntülü) eski sevgisini göremediğimi, şifresini vermedigi için de güvemin azaldığını birşey sakladığını düşünmeye başladım düşüncelerimi onunla paylaştım beni anlamasını istedim fakat yine aynı ona güvenmem gerektigini söyledi. Bu şekilde kendimi kötü hissediyorum.Benden herşeyi iste ama bunu isteme ne dersen yaparım diyo inatlaşıyor benim ne düşündüğüm onun için önemsiz bunu söylediğimde de seni seviyorum ama güvenmiyorum diyosun bu sekilde şifremi verdiğimde mi guveneceksin diyo hicbirsey yapmıyor. Bunun için ne yapmam gerekir? Sevgilisi olarak şifresini istemem normal değil mi ?( Onun için normal değil güven konusunu katmadan istediğimde de sifresini vermedi)