Nasil herkes tarafindan sevile bilirim

Gizli Kullanıcı29 Nisan 2024 11:15

Nasil sevile bilirim dislanmaya bilirim

Hami tarefinden sayqi duyula bilirim herkesle iyi anlasa bilirim kirirmaya bilirim

Her zaman iyi ola bilirim

İnsanlara tartismaya bilirim her zaman her kes tarafindan sevilmek istiyom amma oyle bir sevilmekki deli gibi hami benim yerimde olmak istesin benle konurmak istesin beni sevsin benle arkadanslik etsin saygi ve sevgi

  • Cevaplandı

Merhaba,


Herkesin sizi sevmesi ve her zaman iyi olmanız doğal bir istek olabilir, ancak bu düşünceler bazen gerçekçi olmaktan uzak olabilir.


Herkesin beklentilerini karşılamak mümkün olmayabilir ve olumsuz özelliklerimiz değiştirilebilir olsa da, herkes tarafından sevilmek veya her zaman mükemmel olmak gibi hedefler gerçekçi olmayabilir.


Önemli olan, kendiniz olmaktan ve olumlu değişimler yapmaktan korkmamak, kendinizi sevmek ve saygı duymaktır. Kendinizi kabul etmek ve sevmek, başkalarının da sizi kabul etmesine ve sevmesine yardımcı olabilir. Bu yolda ilerlerken, kendinizi keşfetmeye ve geliştirmeye odaklanarak, daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz.


Psk. Eslem Yılmaz

Cevaplanmış benzer sorular

Romantik İlişkiler

Gerçekten seviyor muyum yoksa bir yanılgı mı?

Sevgilimle güze bi ilişkimiz vardı öncesinde ayrılmıştık bundan bahsetmek istemezdi doğrusu bi kriz geçirmişti ama ben onu bırakmadım şımarıkça hareketlerimi bırakacağımı söyledim.Geçen günlerde bir şey hakkında konuşurken bana ben bi ilişki yaşamaya müsait miyim bilmiyorum çok uzun süre depresyonda yalniz kaldim artik aileme bile iki günden fazla katlanamıyorum sana da dedi.Hatta beni ilişkideyken flört aşamasındayken manipüle ettiğini söyledi evlilik konusunda falan.Önceki ayrılmamızda kafamda bitirmiştim sen yalvarınca denemek istedim ama olmadı dedi. Çok kırıldım çünkü bu ayriliktan bir süre sonra beni bırakma lütfen sensiz yapamadim olduramadım demişti. Kendi depresif yalnız alanındsn çıkmak istemiyo beni sevdiğini hissediyorum dönmesini istiyorum ama o ilişkiyi ilk başta öyle bi yönlendirdi ki doğrusu kendi kendine yapamayacağını anladı.1.5 haftadır ayrı sayılırız onu seviyorum ve onunla iyi bir geleceğimiz olacağını hissediyorum onu iyileştirebileceğimi biliyorum o da biliyo ama bana gelmiyo bu kadar duygularını uçta yaşayıp beni bırakması üzdü ne yapmalıyım bilmiyorum gidip düzgünce onu sevdiğimi onsuz olmak istemediğimi söylemek istiyorum ama yine ilişkinin dengesi onun lehine kayacak o çok çabuk vazgeçiyo hiç çabalamıyo bir erkeği nasıl harekete geçirebilirim bilmiyorum doğrusu tek bildiğim onu sevdiğim kimseyle onun gibi olmayacağı her saniye onu düşünüyorum