• Anasayfa
  • Sorular
  • Sevgilim tarafımdan manipüle edilmemek için ne yapmalıyım?
Psikoloji

Sevgilim tarafımdan manipüle edilmemek için ne yapmalıyım?

Gizli Kullanıcı10 Temmuz 2024 16:51

2 senelik bir ilişkim var. 3 ay önce sevgilimin bana büyük bir yalan söylediğini öğrendim. ilişkimizin başlarında annesinin kanser olduğunu söyleyerek ve bunu kullanarak beni kandırıdğını öğrendim. ona geri dönmem için önce yalvardı sonra beni çeşitli şeylerle tehtit etti. ona bir şans vermemi istedi verdim. cidden çok çabalamıştı ve tam benim istediğim gibi bir insan olmuştu ama ben eskisi gibi değildim öfke sorunu olan birine dönüşmüştüm. eskiden bunları yaptığında havaya uçardım ama artık iyi bir şe yaptığında bile iyi hissetmiyorum yada kısa sürüyor.bu duygularımı dün onunla paylaşmayı denedim.önce bana bunların farkında olduğunu ve yeterince çabaladığını artık kendim için çabalamam gerektiğini söyledi.

her zaman yanımda olduğunu belirtti. ama bugün arkadaşımla wp de konuşuyorum ve iki dk ona geç yazdım diye bana saçma sapan davrandı bende iyi hissetmediğimi bana böyle davranırsa konuşmak istemediğimi söyledim tamam konuşmayalım deyip kestirip attısonra ona kendimi açıklarken buldum upuzun mesaj attım ama bana tamam uzatma konuşmayalım dedi . kalbim canım çok yandı, elim ayağım titredi ağlamaya başladım.onu aramaya başladım açmadı, konuşmak istemedğini söyledi bende beni kırdığını ağladığımı söyledim .sakinleşince konuşuruz dedi.

sonra beni aradı ama açmak istemedim çünkü benim için artık bi anlamı yoktu. ilişki hayatım dışında aile hayatımda pek iyi değil ve sorunlar yaşıyorum.ailem ondan ayrıldığımı bana yalan söylediğini biliyorlardı.tekrar konuştuğumu öğrendiklerinde üzerime geldiler ve onu aklayabileceğim bir şeyler bulmaya çalıştım ailemi tanıyordm çünkü ve onu bu şekilde tanımalarını ön yargılı olmalarını istemedim.sürekli böyle olaylar yaşıyorum artık dayanılmaz bir hal alıyor lütfen yardımcı olur musunuz?

  • Cevap Bekliyor

  • Paylaş:
kapali

Sadece Psikologlar cevap yazabilir

Cevaplanmış benzer sorular