İlknur Aksu

Uzm. Psk. İlknur Aksu

İstanbul

Yetişkin, Çift ve Aile, Emdr, Bütüncül Sağlık, Online ve Yüzyüze

Hakkımda

Uzman Psikolog olarak çalışıyorum. FSMVU Psikoloji bölümü mezunuyum. Akademik hayatıma devam ediyorum.

Deneyimler

Bütüncül sağlık ekolünde danışan desteği sunuyorum. Bireysel ve çift terapilerinin yanı sıra, bedensel sağlıkla etkileşimli alanda seanslara odaklandım. Milli Karata ve Kata takımıyla hem psikolojik açıdan hem de sağlık üzerine bütüncül yaklaşımlı danışmanlıklarım oldu ve devam etmekte. Çeşitli meslek ve sektörel alanda özel ve kamu çalışanlarına kariyer danışmanlığı, eğitim ve seminerler veriyorum. Çocuk ve yetişkin kitap yazarıyım. Yaratıcı yazarlık üzerine eğitim ve atölyeler düzenliyorum. Kadıköy'de mezun olduğum yıldan itibaren, son 1 yıldır ise ayrıca Pendik'te yüz yüze ve online seanslar veriyorum. Özel gereksinimi olan çocuk ve ebeveynleri ile ebeveynlik, çocuk gelişimine dair eğitim ve terapi konularını çalışmaktayım.

Eğitim

FSMVU Lisans Psikoloji bölümünden yüksek onur ile mezun oldum. Uzmanlığımı Yalova Üniversitesi'nden, Aile Danışmanlığı sertifikamı Yıldız Teknik Üniversitesi'nden aldım. Diğer eğitim ve sertifikalarım:

EMDR, BDT, Mindfulness, Çocuk ve yetişkin testleri, Beden dili analizi, Yüz okuma ve ses duygu durum-kişilik analiz eğitimi, Regresyon Bilinçaltı, Açıkhipnoz, Refleksoloji, Aromaterapi, Meditasyon, Yoga.